top of page
Bright Room

HİZMETLERİMİZ

Konaklama sektöründe misafirlerine en iyi hizmeti sunmaya çalışan iş ortaklarımızın tüm tekstil yıkama ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Oda tekstillerini (çarşaf, nevresim, yastık yüzü, havlular, vb.), SPA tekstillerini, restoran tekstillerini ve üniformaları kendi araçlarımıza alıp ayrıştırma, yıkama, kurutma, ütüleme / katlama ve paketleme işleminin ardından 24 saat içerisinde iade ediyoruz.

AdobeStock_272188764.jpeg

1

Hotel Tekstil Yıkama

Hotel tekstil yıkamalarında en iyi yıkama teknolojisi olan ‘Tünel Yıkama Sistemi’ sayesinde asgari su, enerji ve kimyasal tüketimi avantajının yanı sıra, azami hijyen ve temizlik sağlıyoruz.

2

Restoran Tekstili Yıkama

Restoran tekstilleri arasında yer alan tüm malzemeleri özel servis araçlarımız ile toplayarak temiz bir şekilde geri teslim ediyoruz. Teknolojinin yeni nesil imkanlarından yararlanarak yıkanan tekstil ürünlerini ütüleme ve özel kurutma işlemlerini tamamladıktan sonra 24 saat içerisinde teslimatını yapıyoruz.

3

Üniforma Yıkama ve

Kuru Temizleme

Üniforma yıkama ve kuru temizleme bölümümüzde öncelikle giysilerin leke kontrolleri yaparak ağır lekelere leke hareketlendiriciler ve leke çıkarıcılarla müdahale ediyoruz. Üniforma yıkama ve kuru temizleme işlemi sonrası pres ve form manken robotlar kullanarak yoğun buhar uygulaması ile ütüleme işlemini yapıyoruz.

Süreçlerimiz

Untitled-3.png

Toplama ve

Taşıma

Alanında uzman ve eğitilmiş personelimiz ile çamaşırlarınızı önceden belirlenen noktadan, belirlenen zamanda kendi araçlarımızla toplayıp fabrikamıza taşıyoruz.

3-4.png

Ayrıştırma ve

Yıkama

Türüne göre ayrıştırdığımız çamaşırlarınız otomatik dozajlama makinesiyle uygun kimyasallarla yüksek teknolojiye sahip makineler sayesinde tekstil ömrü uzatarak yıkıyoruz. Her bir müşterimizin çamaşırlarını diğerlerinden bağımsız yıkıyoruz.

3-42.png

Kurutma, Ütüleme ve

Katlama

Uygun koşullarda yıkanan ve kurutulan tekstillerinizi silindir ütülerde, üniformalarınızı el ütülerinde işliyoruz. Havlularınızı otomatik katlama makinesiyle katlıyoruz.

Untitled-32.png

Paketleme ve

Teslimat

Sayım ve kayıt işleminin ardından çamaşırlarınızı paketliyoruz. Alanında uzman ve eğitilmiş personelimiz ile çamaşırlarınızı kendi araçlarımızla önceden belirlenen noktaya, belirlenen saatte teslim ediyoruz.

Washing Machine Interior

Konaklama sektöründe misafirlerine en iyi hizmeti sunmaya çalışan iş ortaklarımızın yükünü hafifletiyoruz.

bottom of page