top of page
Cleaning Hotel Room

HAKKIMIZDA

Horeca Laundry, 2021 yılında Lefkoşa’da kuruldu. Kıbrıs’ta lokomotif sektör konumundaki turizm başta olmak üzere konaklama sektörünün önemli ihtiyaçlarından bir tanesi olan yıkama hizmetlerini dünya standartlarında sunma misyonunu taşıyan firmamız, güçlü altyapısı ve organizasyonuyla sektöre hızlı bir giriş yaptı.

AR-GE çalışmaları ile dünya çapında sektörün öncüsü kabul edilen ve en ileri teknolojilere sahip makineleri üreten Kannesseiger (Almanya) ve Permak (Türkiye) desteğiyle hayat bulan Horeca Laundry, müşterilerine yüksek tasarruf ve hızlı hizmet vaat ediyor. 

 

3.000 m2’lik alana kurulmuş olan fabrikamızda mevcut altyapımızla günde 40 ton oda, SPA, restoran tekstili ve 5.000 adet üniforma yıkama kapasitesine sahibiz.

Horeca Laundry Inside
Kneading Dough

EKİBİMİZ

Horeca Laundry endüstriyel yıkama hizmetlerinin en üst seviyede sunulabilmesi için profesyonel bir ekiple ve aynı zamanda aile ruhuyla çalışmaktadır. İşletmeci Direktörümüz öncülüğünde Fabrika Müdürümüz, İdari Amirimiz ve Muhasebe Sorumlumuzdan oluşan üst yönetimimiz bir yandan müşterilerimizle sağlıklı iletişimi ön planda tutarak kurumsal süreçleri yönetirken diğer yandan da fabrika ekibimizin verimli çalışabilmesi için gerekli desteği sağlamaktadır. Çamaşırhane Şefimizin öncülüğünde faaliyetlerini yürüten fabrika ekibimizde her bölümün sorumluları kendi ekiplerinin çalışmalarını düzenlemektedir. Tünel Operatörümüz, Kuru Temizleme Bölüm Sorumlumuz, Ütü Sorumlumuz ve Havlu Katlama Sorumlumuz başta olmak üzere 40’a yakın çalışanımızla biz bir aileyiz. Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırırız, kaliteden asla ödün vermeyiz.

Referanslarımız

Korineum Horeca Laundry

Korineum, Golf & Beach Resort

The Korineum Golf & Beach Resort experience is completely unique, with a blend of warm hospitailty and perfected professionalism...While feeling cocooned by tranquility, every oppurtunity for activities and pleasure will be available for a beautiful escape and unforgettable holiday.

Galeri

bottom of page